Suðuroyar Sparikassi

Deildin í Vági

Søren L. Bruhn, stjóri
Tel 359862
soren@ss.fo

Any Strøm, stjórnarskrivari, fyrisiting
Tel 359860
any@ss.fo

Mannbjørn Tausen, deildarleiðari, fyrisiting
Tel 359875
mannbjorn@ss.fo

Olivia B. Tausen, fyrisiting
Tel 359878
olivia@ss.fo

Petur Óli Samuelsen, deildarleiðari
Tel 359874
peturoli@ss.fo

Lív K. Godtfred, kundaráðgevi
Tel 359883
liv@ss.fo

Heidi Hammer, kundaráðgevi
Tel 359864
heidi@ss.fo

Durita Kjærbo, kundaráðgevi
Tel 359877
durita@ss.fo

Gunnleyg Norðberg, kundaráðgevi
Tel 359861
gunnleyg@ss.fo

Kristina de Neergaard, móttøka
Tel 359866
kristina@ss.fo



Tíðindi

     Eldri tíðindi


Suðuroyar Sparikassi P/F 
Vágsvegur 60 • Postboks 2 • FO-910 Vágur
Tel 359870 • SWIFT/BIC: SUSPFOT1 • ss@ss.fo

P/F nr. 4122
V-tal 550558
Skr. nr. 9870

Upplatingar- og telefontíðir                  

Mánadag - fríggjadag kl. 9.30-16.00.