Starvsfólk

Høvuðssætið í Vági

Søren L. Bruhn
, stjóri

Tlf. 359862

soren@ss.fo

 

Petur Óli Samuelsen, deildarleiðari

Tlf. 359874

peturoli@ss.fo

 

Lív Godtfred, kundaráðgevi

Tlf. 359883

liv@ss.fo

 

Heidi Hammer, kundaráðgevi

Tlf. 359864

heidi@ss.fo

 

Durita Kjærbo, kundaráðgevi

Tlf. 359877

durita@ss.fo

 

Kristina de Neergaard, móttøkufólk

Tlf. 359866

kristina@ss.fo

 

Dávid Lisbergnæmingur

Tlf. 359860

david@ss.fo

Deildin í Havn

 
Rúni Heðinsonkundastjóri

Tlf. 359863

runi@ss.fo


 Tummas E. Djurhuusfyrisitingarstjóri

Tlf. 359876

tummas@ss.fo

 

Teresa Jensenmarknaðarfólk, fyrisiting

Tlf. 359844

teresa@ss.fo

 

Olivia Benjardøgg Tausenfyrisiting

Tlf. 359878

olivia@ss.fo

 

Maria Abrahamsenkundaráðgevi

Tlf. 359882

maria@ss.fo

 

Elisabeth Jacobsenkundaráðgevi

Tlf. 359848

elisabeth@ss.fo

 

Hanna Jacobsenkundaráðgevi 

Tlf. 359846

hanna@ss.fo

 

Símun E. Samuelsenkundaráðgevi

Tlf. 359843

simun@ss.fo

 

Sarah Zachariassenkundaráðgevi

Tlf. 359887

sarah@ss.fo

Á breddanum